Travel журнал

Куди можна буде полетіти відпочивати у 2021: список країн

Про країни
Пандемія коронавірусу позбавила багатьох мандрівників можливості подорожувати, закривши кордони більшості країн світу. Після перерви відпусток у 2020 році, українці тепер гадають, чи зможуть вони потрапити у відпустку до інших країн світу у 2021 році. І вже тепер є перші сигнали від країн, які будуть відкриватися у 2021 році.

Кіпр


Кіпр планує відкрити кордони для українців із березня 2021 року. Вакцинованих туристів пускатимуть без тесту на COVID. Уряд Кіпру ухвалив оновлений план щодо поступового відновлення польотів. Так, туристам, які вакцинувалися проти COVID-19, дозволять в'їжджати у країну без проходження тесту на коронавірус. Іншим - потрібно буде зробити ПЛР тест.Чорногорія


Влада Чорногорії вже зараз змінила правила в'їзду до країни - з 12 січня при в'їзді не потрібно буде пред'являти негативний ПЛР-тест на коронавірус. Отже, можна сміло вже обирати варіант туру в Чорногорію по ранньому бронюванні, адже ціни вигідні, а умови дуже зручні.


Підібрати тур в Чорногорію можна тут: https://joinup-lviv.com.ua/montenegroБолгарія


Болгарія планує також пускати туристів без ПЛР тесту, як і у минулому сезоні 2020. Тури в Болгарію є на будь-який смак та гаманець. І бронювати тури в Болгарію потрібно лише завчасно. Наприклад, зараз можна придбати тур за 6100 грн з особи на повному харчуванні.

Підібрати тур в Болгарію можна тут: https://joinup-lviv.com.ua/bulgaria

Туреччина


Туреччина вже активно готується до нового сезону, через активні протиепідеміологічні заходи. Вони планують розпочати сезон раніше, вже із квітня місяця. Також Туреччина планує надолужити у цьому сезоні та залучити також і європейських туристів, а це означає збільшення вартості турів та активне бронювання популярних готелей.

Ми вже підготували для вас вигідні пропозиції по ранньому бронюванні тут: https://joinup-lviv.com.ua/turkey


Єгипет


В Єгипті безліч готелів від економ до преміум рівня. Кожен знайде собі до смаку і по кишені. Тут не доведеться нудьгувати ні сімейним парам з дітьми, ні молоді, адже Єгипет пропонує відпочинок для всіх видів туристів. Тут є готелі і для спокійного сімейного відпочинку, і готелі з активною анімацією, і готелі з активним нічним життям для молоді. Єгипет і надалі приймає туристів із негативним тестом, зробленим за 72 години до вильоту. 

Тури в Єгипет можна обрати тут: https://joinup-lviv.com.ua/egypt