Як забронювати тур онлайн без візиту в офіс?
Для того, щоб забронювати тур не обов'язково відвідувати офіс, адже ми зможемо все оформити онлайн, прийняти офіційно оплату чи доставити документи.
А головне - якісно та надійно!
Як ми працюємо дистанційно?
1
Детальна консультація
Після вашого звернення, наші менеджери детально опрацьовують ваш запит, щоб запропонувати вам лише перевірені та якісні варіанти відпочинку, адже ми все перевіряжмо на собі особисто
2
Бронювання туру
Після того, як ви оберете готель, ми здійснюємо його бронювання. Для цього, ви надсилаєте нам фото паспортів або їх дані. Ми фіксуємо ціну та надсилаємо вам підтвердження бронювання.
3
Здійснення передоплати
Для бронювання туру необхідно зробити мінімальну передоплату у розмірі 15-25% від вартості туру. Менеджер надсилає вам рахунок та інструкцію, як здійснити оплату. Ми приймаємо оплату лише на нашій офіційні банківські рахунки компанії. Надійно та безпечно.
4
Укладення договору
Після бронювання ви отримуєте договір на туристичне обслуговування. Його можна підписати за допомогою електронного підпису або ми його безкоштовно відправимо вам поштою за наш рахунок. Усе відбувається офіційно.
5
Отримання документів на тур
За 3-5 днів до вашого вильоту, ми надсилаємо Вам усі документи на тур на електронну пошту або безкоштовно Новою Поштою чи кур'єром за наш рахунок. Після цього з вами зв'язується наш менеджер і детально пояснює усе по кожному документу. Також документи можна отримати і у нашому офісі.
6
Ви на відпочинку
Навіть коли Ви на відпочинку, ми працюємо для вас 24/7. Ваш менеджер із вами на зв'язку у будь-якому месенджері по всьому світу.
Ми на мапі:
__
+38 (098) 401 84 54
+38 (093) 402 84 54
lviv10@joinup.ua
м. Львів, вул. Шептицьких, 25
Бажаєте максимально швидко підібрати тур? Залиште заявку і Вам допоможе один із наших суперменеджерів!