Travel журнал

Кіпр 1 березня відкриє кордони для українців

Новини
Кіпр відкриє кордони для українських туристів 1 березня, проходження карантину не знадобиться, якщо після прибуття на острів тест на коронавірус виявиться негативним, повідомляє газета Cyprus Mail із посиланням на заступника міністра туризму країни Савваса Пердіоса.


"Згідно з рішенням ради міністрів, з 1 березня пасажири з 56 країн зможуть відвідувати Кіпр без обов'язкового карантину за умови, що їхній тест на коронавірус після прибуття не виявиться позитивним", - сказав Пердіос.

До списку 56 країн входять країни ЄС та Європейської економічної зони, Велика Британія, Україна, Білорусь, Росія та деякі інші.

Держави розділять на три категорії залежно від ситуації з коронавірусом у них. Представникам країн "червоної" категорії знадобиться тест ПЛР для в'їзду та ще один після прибуття. "Помаранчевої" - лише тест для в'їзду. "Зеленій" категорії аналізи не знадобляться.

Заступник міністра додав, що в новому році Кіпр стимулюватиме туристів не лише на пляжний відпочинок у країні, а й на відвідування природних об'єктів, гір, винних стежок.