Travel журнал

Болгарія відкриє кордони для українців з 1 травня. Що потрібно для в'їзду?

Новини

Літній туристичний сезон в Болгарії розпочнеться 1 травня. Як повідомив головний представник болгарської приймаючої компанії «ГоуТуХолідей» Алпер Алі, офіційний наказ про це буде готовий 15 березня.


«Зелені коридори відкриють і для третіх країн. Сам міністр сказав, що серед них будуть Україна, Росія, Сербія та Туреччина, так як це пріоритетні ринки для болгарського турбізнесу », - зазначив експерт.


За його словами, туристів будуть пускати в Болгарію на підставі одного з таких документів:

  • довідки, що у туриста є антитіла до коронавірус (аналіз на антитіла робиться в багатьох лабораторіях - це швидкі тести, які коштують близько 350 гривень);
  • довідки про негативний ПЛР-тест;
  • довідки про вакцинацію (будь-якою вакциною).


Алпер Алі вважає, що оголошення про відкриття кордонів, зроблене саме зараз, а не в останній момент, позитивно позначиться на турпотоках і туризмі в цілому, так як дасть більше шансів залучити гостей і гідно їх зустріти.

«Дуже сподіваємося, що після цієї новини попит на Болгарію виросте. У минулому році з України приїхало втричі менше туристів, ніж в 2019 - але і на тому спасибі. Проблема полягала в тому, що сезон-2020 почали занадто пізно, анонсувавши відкриття кордонів в перших числах липня. В результаті все болгарські туроператори прийняли за рік всього близько 30 тисяч українських гостей, причому сюди входили і організовані туристи, і самостійні, які добиралися на власному транспорті. Тепер чекаємо, що сезон-2021 буде хоча б як в 2019 », - резюмує експерт.

Зараз тури в Болгарію можна придбати по ранньому бронюванні від 4900 грн з особи вже із проїздом, готелем та страхуванням. Більше турів в Болгарію дивіться за посиланням: https://joinup-lviv.com.ua/bulgaria